Vítejte ve vile 22

Dobro je tak blízko


Bydlení v tyrolském stylu, blízko centra a uprostřed nádherné horské krajiny Ötztalských Alp - i taková může být dovolená ve Ville 22. Z našich bytů se naskýtá snový výhled na přibližně třítisícovku Acherkogel, která okouzluje i místní obyvatele. Jen několik minut chůze od hotelu se nachází přírodní rezervace Piburské jezero, která je biotopem mnoha živočišných a rostlinných druhů.

Naši hosté oceňují zejména blízkost restaurací a obchodů a také klid a krásu přírody. V létě vás okouzlující jezero vybízí k posezení, procházkám a koupání, les k výletům nebo sběru hub. Lezecké zahrady a ferraty poskytují zážitky vertikálního typu. V zimě lákají okolní hory k lyžování v Ötzu, Kühtai, Söldenu a Obergurglu. V zimě je v docházkové vzdálenosti osvětlená lanovka Roldebahn, která končí přímo u jezera Piburg, kde si můžete také zabruslit.

I mimo hory je tu spousta možností: Aqua Dome v Längenfeldu nabízí zábavu při pádlování a relaxaci v saunách a wellness, Area 47 zase rozproudí adrenalin a nabídne akci pro malé i velké. Kdo rád jezdí na dvou kolech, přijde si v Bike Republic Sölden na své.

Naše vila 22 je ideálním výchozím bodem pro všechny druhy aktivit - to dobré je tak blízko!

Lorem Ipsum
Lorem Ipsum Lorem Ipsum